Verslo teisės ir rizikų valdymo patarėjas, Gyvybės mokslų praktikos vadovas

Andrej Rudanov

Verslo teisės ir rizikų valdymo patarėjas, Gyvybės mokslų praktikos vadovas

Gyvybės mokslų teisės ekspertas, vienas iš GMEI pradininkų. Ilgametis Lietuvos ir užsienio verslų teisės ir rizikų valdymo patarėjas farmacijos, medicinos, maisto, sveikatingumo, grožio ir kosmetikos srityse, sukaupęs išskirtinę kompetenciją ir patirtį.
2016 metais tarptautinis leidinys „Global Health & Pharma” pripažino Andrej metų teisininku Sveikatos priežiūros ir gyvybės mokslų srityje (Healthcare & Life Science).
Tarptautinės sveikatingumo asociacijos (InWellSa) prezidentas.

Kas paskatino dalintis savo žiniomis ir patirtimi?
Noras prisidėti prie stipraus, tvaraus ir teisiškai išprususio verslo formavimo. Daug metų stebiu tą pačią tendenciją – teigiama, kad esame teisinė valstybė, veikiame pagal atitinkamus reikalavimus, tačiau kai ateina metas priimti vieną ar kitą sprendimą – vietoj tos pačios teisės raidės ir jos esmės pasimato asmeninės interpretacijos, norai arba nenorai ką nors daryti ir t.t. Viena iš priežasčių – teisinių žinių stoka, galimybių ir gerosios praktikos nežinojimas. O ką tokiu atveju sako Konstitucijos 7 straipsnio 3 dalis? Įstatymo nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia. Vadinasi, reikia žinoti. Ir reikia žmonių, kurie pasidalintų šiuo žinojimu. Manau, kad galėčiau save prie jų priskirti.

Frazė, kuri apibūdina?
Jos būtų trys:

  • Požiūris į save - nugali tas, kuris nugalėjo pats save. Nugalėjo savo baimes, savo tingumą, savo abejones.
  • Požiūris į problemą ir jos sprendimą – jeigu Jūsų problema kainuoja pinigų, tai ne problema – tai išlaidos.
  • Požiūris į gyvenimą – nėra neįmanomų dalykų. Tiesiog reikia žinoti, ką, kaip, kada ir su kuo daryti. Ir nelaukti geresnės progos. 

Ką labiausia vertina žmonėse?
Iniciatyvumą, atsakingumą, savarankiškumą ir nuoseklumą.

El. paštas: andrej.rudanov@dmsp.lt
Telefonas: +370 686 80 049