Gmei kolektyvas - mes padedame savo klientams::

  • Jaustis užtikrintiems ir ramiems, kad imatės reikalingų veiksmų, lemiančius sklandžius ir teisiškai teisingus procesus Jūsų įmonėje.
  • Efektyviai veikti optimalios atsakomybės ribose, prisiimant atsakomybę už savo veiksmus ir tuo pat metu atskiriant kitų asmenų ir partnerių atsakomybę. Tai optimalus derinys, nes Jūsų finansiniai ir žmogiškieji resursai bus panaudoti tik reikalingiems ir vertingiems veiksmams.
  • Sutaupyti laiką, nes gautumėte svarbias, patirtį turinčių specialistų įžvalgas į situacijas, kurios gali atrodyti labai painios ir reikalaujančios daug kompetencijos ir laiko.
  • Surasti alternatyvius ir sėkmingus Jūsų situacijų sprendimo būdus, pasinaudojus mūsų lektorių ilgamete patirtimi, stipria komanda ir kūrybišku požiūriu.

Klientų nuomonės tyrimas atliktas po paskutiniųjų mokymų parodė, kad mūsų klientai vertina mus už:

  • Praktiškai pritaikytas žinias, kai nesuprantami ir painūs įstatymai pateikiami "žmoniška" kalba.
  • Už lankstumą ir greitą reakciją į klausimus iškylančius "čia ir dabar" praktinių užduočių metu.
  • Už nuoširdų rūpestį ir atsakingumą, kai lektorius, pripažindamas, kad kažko nežino, pasitaręs vėliau su savo kolegomis, perskambina klientui ir paaiškina galimus sprendimu variantus, užtikrindamas tęstinį ryšį.

Kuo galime būti Jums naudingi?

Profesionalu

Visi mūsų lektoriai yra aukšto lygio savo srities specialistai, turintys realią darbinę patirtį, bei aukštus pasiekimus savo srityje.

Paprasta

Mes kalbame su klientais ta pačia kalba, kaip lygiaverčiai partneriai. Mes parodome, kaip galima susitvarkyti su painiomis teisinėmis, verslo ar kitų sričių problemomis paprastu būdu. Ir iš tiesų problemų sprendimas gali tapti įdomiu iššūkiu, o ne sunkiu užsiėmimu.

Praktiška

Mes gerbiame kiekvieno kliento poreikį ir individualumą, todėl praktinių užduočių metu, mūsų lektoriai stengiasi prisiliesti prie kiekvieno iš Jūsų klausimo ir pasidalinti praktinėmis įžvalgomis, kaip galima pasielgti Jums rūpimoje situacijoje.